اخبار

همه چیز در مورد انواع اتو بخار

چرخش 360 درجه سیم اتو

شاید برای شما نیز اتفاق افتاده باشد که هنگام اتوکشی شاهد پیچ خوردن سیم اتو باشید. این موضوع، گله مندی تعداد بسیاری از استفاده کنندگان از این دستگاه را به همراه داشته است. برای این منظور در دستگاه های جدید، قابلیت چرخش 360 درجه سیم تعبیه شده است که باعث می شود دیگر در هنگام اتوکشی، سیم نپیچد و گره نخورد. نحوه عمل نیز به این صورت است که همزمان با چرخش دستگاه توسط دست شما، سیم اتو نیز در محل اتصال به بدنه می چرخد. با این قابلیت، می توانید به آسانی اتوکشی کنید.

اکثر کاربران اتوهای قدیمی، تجربه تلخ لک شدن لباس در نتیجه چکه اضافی و ناخواسته از اتو را شاهد بوده اند. دو بار شستن لباس نیز برای هیچ شخصی آسان و خوشایند نیست. از این رو در مدل های جدید، قابلیت ضدچکه برای جلوگیری از چکه کردن و ریزش آب مخزن یا محفظه تولید بخار تعبیه شده است. عملکرد این سیستم بدین صورت می باشد که وقتی دمای کف اتو از یک حد مشخص کمتر شود، این سیستم بصورت اتوماتیک، سوپاپ محفظه تبخیر دستگاه را بسته و جریان آب را متوقف می کند و درنتیجه از ریختن و چکه کردن آب به بیرون جلوگیری می شود.

وجود این قابلیت را در اتو بخار انتخابی نادیده نگیرید. با وجود این قابلیت، باقیمانده رسوبات در محفظه تولید بخار از منافذ خروجی بخار تخلیه شده و لذا استفاده از این قابلیت بعد از هر بار اتوکشی، از سفت شدن رسوبات معدنی در منافذ جلوگیری خواهد کرد و بخار حاصل از جوشیدن آب به راحتی از داخل منافذ خارج خواهد شد.

قابلیت قطع کن خودکار

اگر می خواهید ایمنی بیشتری در هنگام اتوکشی داشته باشید، حتماً از مزایای این قابلیت غافل نشوید. در صورتی که برایتان کاری پیش آید و اتو بیش از حد معین بر روی لباس یا در حالت ایستاده بماند، این قابلیت باعث می شود که اتو به صورت اتوماتیک خاموش شود. در هر زمانی که قصد ادامه کار کردن با دستگاه را داشته باشید، این قابلیت خاموش شده و اتو آماده اتوکشی خواهد بود.

البته اتو دارای انواع مختلفی ازجمله اتو بخار، اتو پرسی، مخزن دار و بخارگرها است که پیشنهاد می کنیم شما نیز با انواع اتو و ویژگی های هر کدام آشنا شوید.اگر قصد خرید اتو بخار از فروشگاه اینترنتی زنبیل را داشته باشید، به راحتی می توانید بدون پرسش از فروشندگان، به لیستی از مشخصات و قیمت اتو بخار از جمله از جمله قیمت اتو بخارتفال ، قیمت اتوی بخار هاردستون  ، اتو بخار فیلیپس و یا سایر برندهای مطرح بازار دسترسی داشته باشید و یا حتی قیمت ها و مشخصات محصول را با هم مقایسه نمایید. فروشگاه اینترنتی زنبیل با برخورداری از خدمات انحصاری متعدد در بین فروشگاه های اینترنتی کشور، سعی در تأمین حداکثر رضایت مشتریان محترم دارد. خرید اینترنتی انجام گرفته از این فروشگاه اینترنتی تا ده روز مشمول گارانتی است. گارانتی قیمت، اصالت، مغایرت و عودت تجربه خریدی لذت بخش برایتان فراهم خواهد آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + پنج =

The maximum upload file size: 40 مگابایت. You can upload: image, video. Drop file here